Întrebare recomandată | KlausX a întrebat:

Exista firme de transport animale (catei) in Romania? Gen Curier? daca da dati-mi cateva detalii happy

10 răspunsuri:
| greenwave666 a răspuns:

Salut! nu exista nici o astfel de firma de transport din cate stiu, incearca aici http://transportanimale.ro/ro/ intreaba si daca merge dai funda!

| BarOsanu99 a răspuns:

Nu exista.
Bft!

| monyk93 a răspuns:

Din cate stiu eu exista firme de transport animale din Romania in alte tari (http://transportanimale.ro/ro/despre%20noi.html).
Daca vrei transport intre judetele din Romania nu cred ca exista. In cel mai bun caz sa vorbesti cu un sofer de microbuz, poate te ajuta el cu transportul.

| liviustaicu a răspuns:

Exista firma specializata in transport animale in special caini si pisici atat in Romania cat si international in Europa. http://www.transportcaini.ro
Pentru transportul animalelor trebuie sa fie autorizati de catre ANSVSA si trebuie facute anumite acte.

| KlausX explică:

Mar interesea cam din Iasi pana la Bucuresti... chiar nu exista nimic? dau funda!

| Ionescu_Nelu_1967 a răspuns:

Da...Exista firme de transport animale de companie(catei, pisicute), asteptam sa ne contactati la 0762614040 sau email neluionescu67@yahoo.ro non\stop.Va multumesc...

| Iovanovici_Nicola_1993 a răspuns:

Ba de exista NEMOEXPRES am trimis eu in tara din caras-severin in constanta doar ac ii un pic mai scump transport am trimis Iepuri Toate cele bune!

| Ynutza_Crystyna_1988 a răspuns:

As veea sa trimit un pui de catel pana in constanta cum as putea?

| Stanciu_Gigi_1987 a răspuns (pentru Ynutza_Crystyna_1988):

Buna ziua,
Cum ati rezolvat problema?