| LittleZyzy a întrebat:

Exista pastile pentru pisici in calduri? Cum se numesc? Am o pisica de vreo 8 luni. Ce as putea sa-i fac? Ca nu vreau sa-mi faca pui.

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Exista pastile si se numesc PILKAN.

6 răspunsuri:
| bluedar a răspuns:

Exista pastile din astea anti-dragoste la pisici. Se numesc Pilkan cele mai des utilizate. Le calmeaza in aproximativ 2 zile, i le poti plasa in laptele pe care-l bea. Cea mai buna solutie insa e sterilizarea pisicii, pentru ca pastilele nu sunt cine stie ce. Insa, e nevoie ca pisica sa fie gestanta si sa fete macar o data. Vorbeste cu un veterinar, iti va explica ce e mai bine. Pastilele le poti procura de la farmaciile veterinare, eventual poti primi de acolo si alte informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastile pentru motanii care au chef de amor, sunt?!

| alexalexa2000 a răspuns:

Castreaz-o.

| carmen_9743 a răspuns:

Eu n-am recurs la masuri drastice, ii dau doar pastile direct pe gat ca altfel n-o pacalesc, are efect sigur si imediat. Ii cumpar de la magazinul cu hrana de animale, 2 bucati dar de fiecare data a fost suficienta 1 singura.

| fcsb a răspuns:

Nu exista astfel de pastile, dar ca sa fii sigura poti intreba un medic veterinar

| Katerina94 a răspuns:

Pastile exista dar daca "Pilkan"vrei exista si alta optiune... Tine`o inchisa in casalaughing!