| anonim_4396 a întrebat:

Exista un program care sa ma inregistreze pe mine cand cant si dupa aia eu sa imi pot corecta vocea sa mi-o fac din program alfel adica nu stiu daca ma intelegeti sa imi editez vocea! exista daca da va rog ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Cred ca exista, dar trebuie sa-l cumperi.Nu cred ca un program de genu ar fi foarte ieftin.Totusi,nu cred ca ar fi bine sa-ti modifici vocea.hee heePun pariu ca mi-ar placea mai mult cum e vocea ta naturala, nu modificata!

Salutari.happy

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Da! sunt astfel de programe...chiar luna trecuta am descarcat vreo 4 si a doua zi am aflat ca mi-au sters cateva. dll-uri asa ca nu t e sfatuiesc sa cauti decat cu recomandarea unui profesionist... recomand sa intri si sa intrbi pe http://forum.computergames.ro acolo sigur te va ajuta cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai multe nontalente apar la tv, cum crezi ca reusesc? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as vrea un program pt mine..da stiu !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as vrea un program pentru mine. da stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor cred ca aveti dreptate!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor cred ca aveti dreptate!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea un program de genul acesta!
lolu_mr_lolu...id>>>