| Mihaela a întrebat:

Exista vreo posibilitate prin care as putea downloada vreun video de pe youtube? Cu ce program? Daca stiti vreunul online, v-as ruga sa mi-l dati, daca vreti. Multumesc mult! Va dau fundita si voturi!

Răspuns Câştigător
| BrunetteClaudia a răspuns:

Dupa parerea mea, VDownloader e cel mai bun program de yt download.
eu am fost foarte multumita de el.si inca sunt happy
restul imi mai dadeau uneori erori si imi blocau pc-u.

9 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Hey happy

stiu un program cu care poti lua orce video mel suatot ce se gaseste pe siteuri de muzica inclusiv pe youtubewinking
dar merge numai pe mozila firefox sigh

se numeste : downloadhelper happy

il dawnloadezi si o sa-ti apara in bara de marcaje sus, 3 bulinute nu stiu km sa zic ca 3 baloane : 1 rosu, 1 galben si 1 albastru :-J
dai sa ruleze melodie/videoul si dai pe downloadhelper pe pictograma si ii dai pe mel aleasa de tinewinking

sper ca te-am ajutat happy

funda? puppy dog eyes

| Mirruna a răspuns:

Youtube downloader. e un program. il descarci, il instalezi si introduci linkul vidului acolo. happy.

| Xlove64 a răspuns:

Nu e bun youtub downloader
Incearca cu vidtomp3
Introduci u acolo linkul de la mel respectiva de pe youtub si descarci

| cdinu a răspuns:

Www.zamzar.com... poti lua si mp3 si flv si cum vrei tu melodiile dupa youtube :) te descurci:*

Răspuns utilizator avertizat
| papusa_3518 a răspuns:

Am eu :scrii p google web: youtube downloader dai p prima pagina si il descarci!