| ops a întrebat:

Exista vreo rasa de pisici care nu ii cade parul si ramane mica?Cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Orice animal naparleste, asa cum noua oamenilor ne cade parul.
Exista rasa de pisica: Sphynx doar ca sunt sigura ca nu iti va placea si pe langa asta costa mult 300 euro +.
Succes!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E pisica fara par dar e urata: http://www.google.es/......tp?/imgres

| KimBianca a răspuns (pentru mgtow):

O haide nu e asa urata =]] e chiar draguta, doar ca ii lipseste parul puppy dog eyes

| αntoniα a răspuns:

Sall!
Eu stiu o rasa cu par scurt(nu stiu daca naparleste)si se numeste Singapura/Singapora.Este rara si de aceea e si scumpa, dar e foarte scumpa si cantereste max. 3-4 kg.
Sper ca te'am ajutatbig grin
Paaa!
^.^

Răspuns utilizator avertizat