| Samehh a întrebat:

Are cineva o pisica sphynx sau alta rasa de pisici fara par care vrea sa o dea? imi pare rau dar pisici cu blana nu pot lua ca sunt alergica la parul de animale :/

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pisica aia e foarte scumpa, nu cred ca iti doneaza nimeni una, asa, pe gratis.
Vreau si eu o albastra de rusia daca sunt donatori de pisici pe aici. happy

| SERIALS a răspuns:

As vrea si eu una

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Sunt niște reviste care se găsesc la chioșcurile de presă sau supermarketuri "pisica " parcă se numesc si acolo am văzut că se mai oferă pisici spre adopție.