| IsSa96 a întrebat:

Fac dans modern de aprox 6 ani.Si acum ne trebuie o costumatie noua pentru un concurs la Bucuresti.Suntem o trupa de fete... Ceva idei de o costumatie thinking (culori. etc) :-d

5 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Cat mai transparent si mai provocator...sa-l dati gata pe Mihai Petre! happy

| blackrose7911 a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva vulgar sau "provocator". Cred ca cel mai bine ar fi un costum deschis la culoare si viu ceva in genul galben, portocaliu, verde...Ca sa fie mai interesant ati putea purta o emblema sau un simbol pe umar, piept sau spate, ceva legat de numele echipei sau ceva ce va reprezinta! Succes la concurs!

| Ioana1999 a răspuns:

Si eu am facut dans modern si tias putea da niste ideii:
asta nu e de dans modern da ati poti lua niste ideii de aici:http://www.cursuridedans.ro/costumesiaccesorii.html

culori :auriu,albastru, roz, galben.

| Angel_2729 a răspuns:

Folositi foarte mult culorile deschiswinking [galben,verde,akbastru,roz,roshu etc]
[pantaloni galbeni, o bluza verde, si adidasi(pantofi) albastriwinking]
Sper ca am fost de ajutor :*
Mult succeswinking

| AndReea_1064 a răspuns:

Verdeee!hee hee