| ViSe CoLoRaTe a întrebat:

Fetelor, nu stiu cum voua dar mie imi place la nebunie sa impletesc din par multe cositi "spicusor", se primeste foarte frumos. Dar nu stiu a impleti foarte frumos si atragator dar imi doresc asta, vreau sa ma invat sa impletesc mai dragut si am cautat pe gogle dar nu am gasit prea multe. Voi nu stiti link-uri sau ceva?

Răspuns Câştigător
| nolimits a răspuns:

Nu ma lua in ras ca stiam de linkul' asta, umbland pe youtube i-am vazut un clip(m-am uitat la el ca mi s-a parut ca e draguta) http://www.youtube.com/watch?v=ix2xTmbAIUM
mai are si alte chestii peacolo din cate stiu, pe channelul ei, te mai uiti tu pe-acolo sa vezi ce-ti place

2 răspunsuri:
| ViSe CoLoRaTe explică:

Ok, multumesc mult pentru raspunsuri!

| PeeWeeVi a răspuns:

Nu pe google pe you tube si daca poti sa cauti pe you tube in engleza, pentru ca vei gasi mai multe.
Pa:*