| anonim_4396 a întrebat:

Fetita nu prea mininca si a devenit mai isterica si inainte era asa ca nici nu-i dadea voie baiatului sa se aproapie de ea, dar acum e si mai isterica si inca il mai ciupeste mai tare dar cel mai interesant cind bag mina in colivie baiatu mereu fuge dupa eaca so apere se tem inca ca sunt de abia 4 zile la mine si nici nu stiu cum sa fac ca sa fie ok, ca uneori si baiatu ince a striga tare si au de toate apa minkare.

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Super imi place limba romana strastrastrastrastrastrastrastrastrastraveche Nu inteleg aproape nimic Stii sa vorbesti Romanesti cu romanii

| Iulia20 a răspuns:

Ma logic ca sunt pasari ca a spus colivie eu cred ca baiatul tipa fiindca vrea sa fie liber adica sa zboare sau asa e el mai sperios si eu am avut o pasare lasa-l sa se obisnueasca si ii va trece si lui si fetitei... sper ca te-am ajutat succes!winking

| dudeman13 a răspuns:

Iti ti copiii in cusca?