| Auras95 a întrebat:

Fratele meu are o tema in care trebuie sa redacteze o reclama despre produsul preferat... spuneti-mi si mie o reclama despre un produs

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Pentru Sarbatoarea Pastelui vand cozonaci de casa din ingrediente 100 % naturale, fara coloranti sau aditivi, proaspeti si pufosi cu crema de cacao, nuca, rahat, stafide dupa preferinte.Un cozonac cantareste un kilogram. Cozonacii se prepara doar pe baza de comanda astfel vor fi proaspeti. La comenzi de peste 2 cozonaci, un cozonac are pretul de 27 lei iar livrarea se face gratis la domiciliu. Paste fericit! sper ca te-am ajutat. daca mai ai nevoie de ceva imi lasi mesaj si te mai ajut:d

| yloveyou1 a răspuns:

Http://www.jokes-24.com/......_2827.html
telecomanda care fae orice este acum dinsponibila in magazine numai la super pretul de 19, 9 lei... Economiseste cumparand - o.Nu ai ce pierde. Acum pentru voi oferta Bonus. La uluitorul pret de 20 lei mai primesti una gratis.Vin - o si cumpar - o

| miriammiki a răspuns:

Am facut si eu din astea cu sor-mea ...noi am facut la sapunul Dove-iti face pielea mai catifelata, rezultate vizibile in 3-4 zile(vrajeli din astea)... daca aveti inspiratie puteti crea un motto la un produs sau orice alta prostioara big grin

| Gabor_Catalina_1977 a răspuns:

Trebuie sa redactez o reclama