| Mario_Neagu_1997 a întrebat:

La scoala ne a dat un proiect sa facem o reclama despre un produs. Puteti sa mi spuneti un produs simplu despre care as putea sa fac o reclama. Dureaza doua min

Răspuns Câştigător
| onneshhott a răspuns:

Inghetata nu alege probabil a facut-o deja cineva.
Alege ceva nou inovator de care nu au auzit toti.
Gen Hoverboard.
Sa para ca esti interesat si te-ai documentat mult dar sa fie ceva usor pentru tine despre care sa poti vorbi liber si relaxa o sa para ca iti pasa si o sa impresionezi.
Si o sa primesti o nota buna.

4 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Alege ceva care îți place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinti.
Ii nevoie a o folosi cati mai multi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva simplu, de care a auzit toata lumea. Nu te complica tu cu nu stiu ce produse. Poti face la o ciocolata, de exemplu.

| ShutUp01 a răspuns:

Inghetata.