| marya a întrebat:

! funda! cat costa rasa de caine Westie
(pui)!

11 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Http://www.anunturipenet.ro/westie incearca pe acest site unde sunt si preturi, dar mie mi se pare un stie mai serios acesta:
http://www.catei-de-vanzare.ro/Westie_65.html, unde din pacate nu apare pretul dar mi se pare serios, si eu am vrut sa iau un beagle de acolo. da un telefon si incearca daca vrei;)

| cornel a răspuns:

200 euro

| ELD a răspuns:

Intre 200-300 de euro

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Preturile pot varia, dar am găsit cu 800 lei...winking

mult succes!happy

| daniela_9291 a răspuns:

200 euro:X sau 400 la canisa kris

| Daria2468 a răspuns:

Scrii la google caine Westie pui si dai pe a III-a unde scrie caine westie vanzari servicii inchirieri si vezi care iti place

| KeepCalm a răspuns:

230 de euro in principiu
:*

| maxQ a răspuns:

De la 150 euro in sus. Sper sa iti cumperi unu si sa ai mare grija de ei, pentru ca sunt destul de pretentiosi.

| beka a răspuns:

Eu stiu ca intre 6 si 8 mil... poate gasesti si mai ieftinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat eu anul trecut, rasa pura cu parintii campioni si am dat 20 milioane. Fundita?batting eyelashes

| Elfi a răspuns:

Am eu femela Westie in varsta de 7 ani, care se pregateste pentru a naste. Si stiu sigur ca un caine Westie dintr-o canisa buna e cam 300 de euro, dar spre exemplu eu o sa dau pui cu 250- 280 de euro... poti gasi chiar si mai ieftin. Dar o canisa foarte buna de unde mi-am luat si eu catelusa este in Ungaria unde caini de acest fel sunt 300 de euro.