| ღĄиÐяeeαღ a întrebat:

-FUNDA ! Hey ! mi-am luat de curand o catelusa[terrier yolksier] si nu pot sa ma decid ce nume sa-i pun. Aveti idei? kiss

6 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Pe amea o voi numi LEXY,dar de asemenea e frumos si big grinali,Doli, Cindi(se citeste sindi), Leti altele nu mai imi vin pe moment dar de fiecare data cand imi amintesc promit ca o sa iti spun. Sper din tot sufletul ca te-am ajutat.Si pitica sa creasca mare mare si frumoasa si sa ne anunti si pe noi ce nume i-ai pus! Te pup!

| diabolykull a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Cat ai vrea sa creasca, cat un Rottweilerlaughing. Un nume frumos, Sally, dar depinde de preferintele tale. Ai putea sa cauti alte nume ale cainilor din rasa respectiva.

| AnaMaryadragutaa a răspuns (pentru diabolykull):

Ma refeream la alt ceva dar infine.Ca si cum ti-asi spune sa iti traiasca si sa se faca cea mai frumoaa.Sa sti ca nu imi place cand oamnei fac misto de mine.eu am incercat sa te ajut.E frumos si Selly. Uite mi-am mai amintit unul :Gesi...si Tina e destul de dragut.

| MrAngelus a răspuns:

Nessie

| Dana211 a răspuns:

Misha

| xJoyce a răspuns:

Pufi, Fluffi, Miriam, Fiona, etc. Poti cauta pe Google nume de caini.