| Callme a întrebat:

Funda pentru raspuns happy. Heei TPU-tilizatori >:.
Ce caine imi recomandati ( de talie mare-foarte mare ) si frumos? happy
Funda pentru cele mai multe rase.

7 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Saint bernard
Ciobanesc german
Dog german
Akita inu
Husky siberian
Malamut de alaska
Golden retriever
Labrador retriever
Rottweiler
Leonberger
Ciobanesc Alb elvetian
Akita American
Ciobanesc de Bena[superb dar scump]
Am ramas in pana de idei...laughing

| smile20000 a răspuns:

Saint bernard,chow chow, ciobanesc caocazian, golden retrivier, labrador si cam atat stiu

| andreea_7821 a răspuns:

Husky este un caine f. frumos, mare, inteligent si deosebit prin infatisarea sa si de asta ti-l recomand!

| Claudiu003 a răspuns:

Iti recomand saint-bernand

| Sp1kE a răspuns:

Eu unul iti recomand Shar Pei-ul, de preferabil un pui care costa cam 200-250Euro E catelul ala de obicei auriu cu multe cute dragut jucaus si arareori mai tolomac de talie mijlocie.
Alta alegere ar fi Golden Retriever, un Caine de talie mare,frumos foc, inteligent si foarte afectuos, un pui este estimat la la 250-500 RON
Alt catelus e Amstaff-ul care este un caine de talie mare, destept si aproape irezistibil estimat pe la 100 de euro puiulbig grin
Pentru mai multe rase contacteaza-ma cazacu_razvan31 stiu cam toate rasele posibile si din orice loc al romaniei (DE pe un site a unui amic)\\:m/

| Darkness150 a răspuns:

Eu iti propun:Golden Retriever,Terra Nova,Hasky, Ciobanesc de Berna, Saint Bernard.

| eNdzor a răspuns:

Eu iti recomand un LAbrador chiar daca n u e foarte mare.