| FlippyFlippy a întrebat:

FUNDA! Puteti sa imi dati siteuri cu pui de caini de vanzare,Lupeni Hunedoara sau Petrosani, sau daca aveti voi si vreti sa vindeti! Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Nana30 a răspuns:

Buna. Cel mai bun este www.petshop-online.ro
www.hranaanimale.com
www.hobby-zoo.ro
www.canecorso-mastiff.ro
Dar poti incerca si pe www.mercador.ro sau www.tocmai.ro Funda? te rog! :*

| RedNose a răspuns (pentru Nana30):

Din toate site-urile doar cel cu cane corso il recomand, fiind o canisa foarte serioasa. Petshop-urile si ce site-uri ai mai dat tu gasesti doar metisi, de la petshop pleci cu cainele si bolnav de parvo.

Pe viitor vreau sa stii ca doar din canise iti iei un caine sanatos si 100% pur.

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

In felul asta nu vei gasi decat metisi(pe care nu ar trebui sa dai bani, gasesti pe strada sau adaposturi gratis). Succes!

Daca vrei ceva de calitate(100% pur, carnet de sanatate cu totul la zi si sanatos), pune-te pe documentat, vezi ce rasa iti place si dai un search cu "canise" ce creste respectiva rasa, cauti doar cele ce cresc maxim 2-3 rase. Canise nu vei gasi exact la 2 pasi de tine, dar cel mai bine e sa mergi sa vezi puii, parintii, etc., unele canise mai ofera si transport.

| YoChriss a răspuns:

Buna! Cauta pe tocmai.ro sau pe mercador.ro. Sigur vei gasi! Funda?

| cookie14 a răspuns:

Stiu sigur ca erau foarte multi pe mercador.ro(unii chiar si gratis) happyFunda?