| alinutaalinuta1999 a întrebat:

HEii love struck! Imi puteti da siteuri cu caini de vanzare sau chiar voi vindeti. P.s Siteuri cu Bichoni Frise Va Rog cel mai bun funda!

3 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Uite aici: http://www.anunturi.biz/anunturi/bichon+frise. E cel mai bun site pentru animale pe care il stiu.

| AlliCeAntrax1 a răspuns:

Poti sa cauti chiar pe site-uri cu animale gasite pe strada. De multe ori sunt catei de rasa care se pierd. Asa faci si o fapta buna, si nici nu mai dai bani happy