| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! Blana Bichonului Havanez este periculoasa pentru om?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Atunci nu vad vreo problema! Dar sa nu uitam expunerea copiilor mici(care tot om estebig grin) la animalutele de companie(care fiind plimbate prin parc/poeni/padure/strada)pot lua anumiti agenti patogeni care le-ar putea face rau(asta in caz ca lipseste toaleta catelusului/anumalutului).

P.S.Nu vreau sa fiu cinic s-au rau intentionat dar se poate intapla.Multa sanatate i-ti doresc si ma bucur ca-ti plac animalutelethumbs up

11 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru stlucian):

Si daca nu sunt alergica?

| anonim_4396 explică (pentru stlucian):

Mersi! Iiti dau fundita!

| stlucian a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.Oricand cu placere daca ma pricepbig grin

| stlucian a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu vad vreo problema! Dar sa nu uitam expunerea copiilor mici(care tot om estebig grin) la animalutele de companie(care fiind plimbate prin parc/poeni/padure/strada)pot lua anumiti agenti patogeni care le-ar putea face rau(asta in caz ca lipseste toaleta catelusului/anumalutului).

P.S.Nu vreau sa fiu cinic s-au rau intentionat dar se poate intapla.Multa sanatate i-ti doresc si ma bucur ca-ti plac animalutelethumbs up

| karsivan a răspuns:

Blana nu este periculoasa ci ouale de paraziti daca sunt pe blana daca este dus la doctor balna cainelui este ok.

| Bosutarionelconstantin a răspuns:

Sigur ca nu este fara grija

| anonim_4396 explică (pentru Bosutarionelconstantin):

Nu inteleg ce vrei sa zici.

| Bosutarionelconstantin a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum zice mariogarfi5076

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Nu,nu este.

| mariogarfi5076 a răspuns:

Nu este periculoasa decat daca o inghiti!

| catalin21q a răspuns:

Nu cred.