| Mario157 a întrebat:

Deci am un bichon havanez de cam 4 luni si de ceva timp a inceput sa ii cada blana gen gasesc ghemotoace prin casa e normal?

1 răspuns:
| Roncea_Oana_1980 a răspuns:

La bichonul havanez nu e normal sa ii cada blana, de fapt lui nu ii cade parul deloc, insa daca dv va confruntati cu aceasta problema inseana ca cainele dv este bolnav, poate sa aiba legatura cu alimentatia, alergie sau pot fii si altfel de problema. Duceti-va cu el la medic numai decat Nu mai stați!