| Ramona000 a întrebat:

Fundita din melodia asta:www.youtube.com/watch? Nini: La Busqueda (Mi enemigo conmigo) - YouTube ► 2:21► 2:21 www.youtube.com/watch? v=BFXCfGVD9Pw v=nUCeBgAWx0A nikolas asta e chiar el sau e costumat nini funda repede

Răspuns Câştigător
| DyaLove a răspuns:

Nu exista Nikolas, e un personaj inventat de Nini. Si Nini e de fapt un personaj, numele ei real fiind Florencia Bertotti.

4 răspunsuri:
| DyaLove a răspuns:

E Nini.

| Ramona000 explică (pentru DyaLove):

Sigur ca seamana mult cu nikolas? sigur sigur?

| DyaLove a răspuns (pentru Ramona000):

Da, e Nini costumata in el laughing

| Ramona000 explică (pentru DyaLove):

Dar seamana asa de mult cu nikolas! inseamna ca nikolas nu exista sin in realitate nu?

| DyaLove a răspuns (pentru Ramona000):

Nu exista Nikolas, e un personaj inventat de Nini. Si Nini e de fapt un personaj, numele ei real fiind Florencia Bertotti.