| marya a întrebat:

! fundy! cum pot creste 1 planta la barn buddy

Răspuns Câştigător
| RainBow_2697 a răspuns:

Simplu. dar.totusi.depinde de timpul de crestere. daca se face in 30 de ore.sau ma rog.atunci nu poti decat sa iei ingrasamant de la magazin [el grabeste timpul de crestere al plantei cu 1 ora]

Fundii?

3 răspunsuri:
| RainBow_2697 a răspuns:

Simplu. dar.totusi.depinde de timpul de crestere. daca se face in 30 de ore.sau ma rog.atunci nu poti decat sa iei ingrasamant de la magazin [el grabeste timpul de crestere al plntei cu 1 ora]

Fundii?

| Lyss . a răspuns:

Nu poti face nimic. O plantezi, iar apoi astepti sa creasca. Timpul de crestere difera de la o planta la alta. Poti grabi cresterea plantelor cu fertilizator. Fertilizatorul slab creste timpul cu o ora, fertilizatorul mediu cu doua ore si jumatate, fertilizatorul puternic cu cinci ore si jumatate, super fertilizatorul cu zece ore, iar fertilizatorul mega o face sa creasca pe loc. Doar fertilizatorul slab poate fi cumparat cu coins, resul cu credite.

| Georgy_2066 a răspuns:

Nu o poti face sa creasca.trebuie sa astepti sa creasca ea singura sau poti sa pui ingrasamant sa creasca mai repede.