| Yzzza a întrebat:

Am incercat si eu smecheria aia cu datul timpului inainte pentru a creste mai repede plantele la Barn Buddy...si chiar merge, dar cand vreau sa le culeg imi spune ca planta nu este crescuta de tot, imi reincarca ferma si iar apare asa cum o fost inainte, nu asa crescute...de ce?

1 răspuns:
| Mill a răspuns:

Pai chiar daca faci smecheria cu timpul, nu sunt crescute complet, chiar daca asa arata. Nu stiu sa iti spun chiar de ce dar asa e si la mine.Mai bine asteapta sa creasca si gata:*