| ColourS a întrebat:

Cum cresc lvl la barn buddy, in afara de a planta, de a lua buruieni sau de la animale.Ms

7 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Exact cum a spus si gandac, nu ai cum altfel... asta inseamna sa joci barn buddy, sa cultivi, sa astepti, sa culegi, etc! sau ar fi o solutie ca sa cresti mai repede... iti mai faci 1-2 conturi pe hi5, si ii adaugi la prieteni, iar in barn buddy ii folosesti pentru a pune buruieni si ganganii la plantele tale! stropindu-le vei creste mai repede in level! bafta!

| Gândac a răspuns:

Pai nu ai cum altfel. thinking

| pamPammmPam a răspuns:

Rogi pe cineva sa-ti puna buruieni sau/si gandaci si tu le aduni.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti, intr-un fel, dar numai daca ai mai multe conturitongue, fa-ti conturi mai multe si adaugale la vecini si furi de la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aduni multe medalii cresti la nivel adica iti da puncte exp si daca faci max 3 cupe iti da credit cadou ...cand am facut eu prime cupa m-a crescut cu un nivel si mia da si credit eu acum sunt nivel 97 tu la ce level esti

?

laughing)
laughing

| MiTzU5130 a răspuns:

Plantezi trifoi