| Z3r0 a întrebat:

Hamsterul meu este cam batran are 2 ani si ceva..si se simte cam rau adica:nu mai alearga cum alerga inainte...nu mai face ca inainte adica nu mai e jucaus si merge cu un picior mai sus,,,.e rasa pitic rusesc va rog spuneti-mi cum as putea sa il ajut? va rog frumos ca sunt foarte trist si plang.

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Fara suparare si nu vreau sa te intristez, dar batranetea si-a spus cuvantul! Te poti duce la veterinar, si veterinarul ce crezi ca o sa-ti spuna? Hamsterul e batran, acum scoate 50 de lei ca ti l-am consultat.''Alti bani, alta distractie...''Tuturor ne vine timpul si numai Dumnezeu stie cat vom trai.Trebuie sa mergi mai departe, iar daca nu poti nu-ti mai lua hamster.

2 răspunsuri:
| danielalex a răspuns:

S-ar putea sa moara, du-te repede cu el la un veterinar pana nu e prea tarziu! bafta

| catalin055 a răspuns:

Dul la un medic neaparat daca nu vrei sa moara dul mai repede la un medic asa am patit eu cu un porcusor de guineea la fel era si l.am dus la facut bine si acum traieste happy