| crιѕтyɴɴα a întrebat:

Hamsterul meu, Riki, parca e posedat laughing se pune pe spate si incepe sa dea cu picioarele in rumegus pana sare talajul in sus, sare, alearga, pe scurt, Face ca toate alea! Are doar chef de joaca nu?

Răspuns Câştigător
| ℓαυrıtα a răspuns:

Atunci este normal asa sunt ei si ai mei la fel tot pitici si nu mai au stare. sunt asa haiosi daca ii pun in bila fac intrecere happy

13 răspunsuri:
| Sup3rN0va a răspuns:

Da are chef de joaca dar neaparat sa-i cumperi o rotita din acea care alearga pe ea. ca sa aiba ce face mai ales noaptea ca ei atunci sunt activi.

| ℓαυrıtα a răspuns:

Da are chef de joaca ar fi mai distractiv pentru tine daca ai sa il pui intr-o bila speciala si sa vezi ce haios este

dar ce rasa este?

Răspuns utilizator avertizat
| ℓαυrıtα a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Depinde de magazie si de preturi eu am luat speciala pentru pitici si a costat 21, 50 lei dar este si mai ieftina

Răspuns utilizator avertizat
| ℓαυrıtα a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Are 12 cm sunt si altele imenste dar cu cat este mai mare cu atat ii este mai greu sa alerge in ea

| ℓαυrıtα a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Atunci este normal asa sunt ei si ai mei la fel tot pitici si nu mai au stare. sunt asa haiosi daca ii pun in bila fac intrecere happy

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Nu.Clar e posedat.In locul tau l-as exorciza cat mai repede.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Daca nu stii cum sa il exorcizezi te inteleg, sunt multi in situatia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Hei,hei Mrs.Triggrena go to hell and take Salam with you! Chiar tu ai zis ca e posedat, eu doar m-am oferit sa te ajut. P.S. Ai grijă după ce îl exorcizezi, spiritul furios ar putea intra în corpul tău.

Răspuns utilizator avertizat