| Gabitza03 a întrebat:

Hamsterul meu si-a rupt piciorul sad are pe burtica mult sange,nu se poate sprijini pe el,dar totusi,are chef de joaca,mie atat de mila de el. Il voi duce azi la veterinar dar, mai trebuie sa astept pana vin parintii..stiti cumva daca il pot ajuta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai daca si-a rupt piciorul nu prea as crede ca vrea joaca, mai degraba cauta alinare sa nu il mai doara, du-l la medic el va sti ce sa-i faca