| AnimalLover02 a întrebat:

Heei TPU! Am o intrebare. Am vazut multe clipulete pe net cu hamsteri care fac baie in nisip(special bineinteles) doar ca alea de la petshop mi-au zis ca nu fac. Si aveau doar de chinchilla nisip. Dar eu am impresia ca e pentru toate rozatoarele.Si l-am luat, doar ca l-am lasat acasa la bunica mea. Si intrebarea este : este vreo prooblema daca hamsterul face baie in nisipul acela? Dauneaza cu ceva? Eu doar vineri ma voi duce dupa nisip si sa stiu.
FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred ca le va face rau; oricum scrie pe ambalaj ce contine, daca ti se pare ceva suspect poti inlatura nisipul din cutia lor.