| UnKnoWw a întrebat:

De craciun o sa primesc o chinchilla, in seara asta trebuie sa-mi vina.I-am luat mancare, i-am facut cusca tot, dar am o problema... Am mers la pet shop sa cumpar nisip pentru ele (trebuie sa faca baie in nisip) dar vanzatorul ala mi-a dat niste granule pentru animale mici ( asa scria pe punga)...http://fl1.shopmania.org/......693303.jpg ..sunt cam asa dar pe punga arata mai multe animale. si papagali,veverite, chinchilla, porcusori etc. Nu stiu ce ar putea fi.
Funda.

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Daca scrie ca e pentru chinchilla si altele inseamna ca e bun sa ai grija de bietu soarece

| UnKnoWw explică (pentru LittleBugsBunny):

Nu e soarece, si nu auzi ca nu scria ca e special pentru chinchilla? Daca nu esti cunoscatuare nu te mai baga.

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru UnKnoWw):

Mai scria ca se poate folosi si la rozatoarea ta scumpa deci o poti folosi...