| AnonimKidd a întrebat:

Heei TPU! De anul trecut din noiembrie am o broasca testoasa destul de mare (cred ca are cam vreo 9 ani), mi-a facut-o tata cadou.De cand o am nu stiu daca mananca adica nu cred ca mananca nimic din ce ii pun dar totusi traieste thinking.Va rog frumos nu ma judecati, chiar am intrebat pe la mai multe petshop-uri ce pot sa fac, la gradina botanica pe cei care se ocupa de broaste testoase si mi-au zis ca hiberneaza si ca se va trezi din hibernare etc... Daca o scot din acvariu se baga in locuri intunecoase si nu mai iese. Cand ii pun mancare o gasesc a doua zi neatinsa. E bolnava? Nu ii place mancarea? Ce mancare trebuie data la o testoasa adulta? (mentionez ca pe langa mancarea de la pet shop i-am mai dat si carne, legume sau chestii pe care le mananc eu ).

2 răspunsuri:
| AnonimKidd explică:

Nu, de cand o am nu a mancat. A mancat in primele 3 zile cred thinking

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Pana acum s-a hranit normal?