| hello1234 a întrebat:

HEEY:* imi puteti da sugestii de cadouri de craciun pentru prieteni? merci:*

Răspuns Câştigător
| Pisique a răspuns:

Ai putea să le iei la fete :
- bijuterii [ cercei, lănțișoare, brățări ] specifice de Crăciun, de exemplu : cercei în formă de fulgușori, lănțișoare cu om de zăpadă. sau poți să te gândești ce lucru îi reprezintă, după să cauți bijuterii cu acel lucru :D.
- o jucărie de pluș
- niște brățări ale prieteniei făcute de tine
- un parfum, deodorant.
- dulciuri
- un copăcel ca să îl poți crește în casă [ am uitat cum se chema :-/ ]
- o felicitare făcută de tine, și lipești pe ea niște lucruri care crezi că o reprezintă [ ca un fel de panou, sau colaj ]
- poți să le scoți în oraș, la o prăjitură sau așa ceva :D
Și pentru băieți :
- un parfum, deodorant Playboy
- niște haine. ca de exemplu o jachetă :-//
- un tricou. îți recomand site-ul www.tu.ro pentru tricouri :x e super tare.
- un film
- un joc pe calculator
Cam atât xD!

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

-ursulet d eplus
-cana personalizata sau simpla
-cercei si diferite bijuterii
-esarfa
-haine
-o carte
-un album
-o rama cu o fotografie cu prietena ta sau cu prietenul tau
-felicitari
-flori(ghiveci sau buchet)
-ciocolata
-parfum
-calendar
-vaza
Succes! Ai de unde alege!

| HDSeer a răspuns:

O amintire.
Toate lucrurile pe care i le vei da vor fi ceva material care se duce si se uita sau mai rar se pastreaza.
Fii unica si fai o surprisa.
Un desen:Tu si prietenii sau prietenul tau in creion.
Un viode bine redactat.
Ceva la PC frumos.
O excursie.
O haina.
O MINUNE.

| hello1234 explică:

Multumesc mult tuturor! prezervative nu e cazulwinking

| secretcircle a răspuns:

Ursuleti de plusss big grin

| MariusN1 a răspuns:

Prezervative

| allexandra93 a răspuns:

Buna! pai eu zic ca cel mai simplu acum e sa le dai cate o felicitare draguta! si cine iti va fi prieten cu adevarat v-a aprecia si se v-a multumi cu atat! Bafta :*

| sweetdreamsx3 a răspuns:

_ eu şi prietena mea cea mai bună ne.am făcut tricouri personalizate. dar constă destul de mult thinking; ( în jur de 30 de lei ); pentru ceilalţi, am început să fac nişte brăţări happy. dacă eşti fată : poţi cumpăra un set de cercei, de acelea, care conţin mai multe perechi. dacă eşti băiat : brelocuri thinking; părerea meabatting eyelashes.

| sweetdreamsx3 a răspuns:

_ eu şi prietena mea cea mai bună, ne.am făcut tricouri personalizate, dar costă mai mult happy. pentru ceilalţi am început să fac nişte brăţări. poţi să cumperi un set de cercei, din acelea cu mai multe perechiwinking. sau poate nişte brelocuri happy.

| AndreyTULCEA0899 a răspuns:

Prezervative ma.