| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 a întrebat:

Hei!
Acum o luna și vreo doua săptămâni mi-am cumpărat un hamster... Mă îngrijorează pentru ca ziua doarme, nu prea mănâncă, iar noaptea sta pur și simplu, nu face nimic. Doar sta într-un loc. Imi puteți spune dacă e normal ce face?
P.S (încă nu am reușit sa ii găsesc o roata, oare are vreo legătură?)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rotita, casuta cu scara unde sa doarma, sau 2 casute legate intre ele cu un tub, Tub din ala prin care sa se plimbe, apa. sunt o gramada de jucarele la shop.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E animal nocturn, la ce te astepti? pune-i casute si jucarii sa aiba activitate sa se catere pe acolo, ca altfel sta ca fraieru intr-un colt si se gandeste la existenta luilaughing

| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 explică (pentru anonim_4396):

Și ce anume as putea sa ii mai pun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stroe_Andreea-Nicoleta_2000):

Rotita, casuta cu scara unde sa doarma, sau 2 casute legate intre ele cu un tub, Tub din ala prin care sa se plimbe, apa. sunt o gramada de jucarele la shop.

| Ivanov27 a răspuns:

Buna, cauta-i un partener.

| LengyelEliana20008 a răspuns:

El e animal noctur e logic sa stea treaz seara .....si da ar trebui sa ii cumperi o rotita ca sa nu se plictiseasca