| Foarfeca a întrebat:

Hei. Am făcut recent un videoclip...mi-am dat toata silinta si am o intrebare (ce parere aveti despre el?).
http://www.youtube.com/watch?v=b5xreIfdbgo

Dacă va place va rog sa dati subscribe la canal (voi posta videoclipuri DIY cam la 2-3 zile) sau like la videoclip :)

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ebine facut! Este doar o problema mica de tot. Uneori nu este focalizat bine obiectivul. Ai like de la mine + subscribe! Imi dai si mie like la videoul meu? http://www.youtube.com/watch?v=UMc--XxFxWg

| Foarfeca explică (pentru T7uk):

Am dat like si subscribe. Sunt f draguti papagalii :d

| T7uk a răspuns (pentru Foarfeca):

Ms! kiss

| mirichirys a răspuns:

Imi place. I like! Te poti uita si tu la al meu(videoclip)este pe abi auditie, dai mai jos si vezi ca cel care a postat clipul se numeste dipvali.Dai la videoclipul unde apere o fata imbracata in alb.Eu sunt aia!

| Foarfeca explică (pentru mirichirys):

Hei happy M-am uitat. Canti foarte frumos happy Si eu cant la pian.