| Madutzw a întrebat:

Ce parere aveti de acest Canal youtube facut de mine pentru toti gameri din Romania :

http://www.youtube.com/user/JocuriPentruRomani

Daca va place dati un like, lasati un com si dati un sher1
In curand Voi posta si Gameplay-uri cu comentariu in romana.

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Daca tot este canal de gaming incearca sa faci gamplayuri facute de tine, incearca sa faci topuri, incearca sa te faci cunoscut in comunitatea de gameri de pe youtube, adica incearca sa faci video pe placul tuturor sa joci bine sa se auda vocea bine, videourile sa fie calitatea hd si nu in ultimul rand sa ai carisma

| Madutzw explică (pentru GinGinHan):

O sa fac Gameplayuri jucate de mine cu comentariu in romana. Abia iri l-am facut
Multumesc pentru Sfaturi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super misto canlul tau de youtube

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Am dat like, m-am abonat, dau share.Multumim pentru canal!

| Madutzw explică:

Spunetile Prietenilor
Nu uitati sa va abonati sa dati like, comm, si share