| Jacy2002 a întrebat:

Hei. Am o broasca testoasa de florida de un an. Deschide mereu gura ca si cum ar sughita. Este in perioada hibernarii si ma gandesc ca are legatura. Mai scoate si niste sunete, ca si cum ar plange. Nu stiu ce are. Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Nu mai are mult de trait, cheama un veterinar preferabil din florida si el, sau poate visezi intr-o noapte ca ti-a murit testoasa ca se zice ca daca visezi asta moare moartea ei adica nu va mai muri (prea curand)

| LaLaura a răspuns (pentru Hexiled):

Ce raspuns, pe bune?
In alta ordine, poti sa intrebi un veterinar, daca nu poti sa te duci cu broscuta la un veterinar, el o sa iti spuna exact ce are si care este tratamentul.

| BadPikaPika a răspuns:

Sa te duci cat mai repede la veterinar pentru ca el iti va spune ce are si un remediu pentru ea!

| Florin2534 a răspuns:

Cred ca e in perioada de împerechere... Si nu are partener!