| BurnerFire a întrebat:

Hei! Am o catelusa din rasa ciobanesc german, are 2 luni si urechile sunt deja ridicate. Este in regula?
Am inteles ca li se ridica urechile ceva mai tarziu (cam pe la 4 luni).

3 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Foarte in regula.
Considera-te norocos

| Cristii2001 a răspuns:

Si eu am un ciobănesc german. tot fata... Dar i s-a ridicat o ureche la 3 luni si cealaltă dupa câteva zile. La fete se ridica mai greu urechile dar nu trebuie sa te ingrijorezi.

| BurnerFire explică (pentru Cristii2001):

E putin ciudat ca nu prea reactioneaza la stimul auditivi si mi-e frica sa nu fie surda.