| Ciobanu_Stef_1979 a întrebat:

Hei! As vrea sa desenez ceva, dar nu stiu ce.Va rog sa-mi dati niste idei.Cat mai interesantelaughing)

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Pai exista o gramada de idei:
- portrete
- masini
- obiecte din casa, gen: vaze, pahare, farfurii etc
- animale
- peisaje cu animale/oameni/masini etc
- barci pe apa si in spate un peisaj de furtuna cu fulgere
- alimente
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Uite-te pe geam si desenează exact ceea ce vezi afară.

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Depinde de ce îți place sa desenezi:
-peisaje:o barca pe lac si poți folosi nuanțe de albastru pentru apa si cer
Un copac cu ramurile si frunzele lăsate ceea ce formează umbre
-portrete: poți încerca sa faci caricaturi sau portrete in alb si negru de pe net precum al Angelinei Jolly sau Charlie Chaplin
Mai multe animale la un loc cum ar fi un papagal pe capul unui câini alergând după o pisica etc
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Palma_Bate_1980 a răspuns:

Pai ai putea desena un peisaj de primavara sau o plaja sau un apus de soare adaugand cate ceva ce-ti vine in minte sau ai putea sa desenezi ce vezi in fata ( pe mine asta m-a surprins ca am desenat satul meu si a iesit spectaculos, dar am desenat pe o coala mai mare ) happy

| Andra02asul a răspuns:

Poti desema pe o foaie o inima mare apoi langa sa faci doi trandafiri care o inconjoara pe fundal un soare si multe pasari.Deseneazal viu colorat si poti sa il pui in rama daca ti a iesit.

| V8PowerNr1 a răspuns:

Campioni din League of Legends big grin