| cstefan96 a întrebat:

Deci eu am foarte multi prieteni dar nu prea am avut"aventuri " impreuna(nu despre sex e vorba) si vreau sa discut cu ei dar nu stiu ce.Va rog dati-mi idei originale si comentatile deoarece nu-mi place sa discut despre muzica sau filem sau profi sau alte cacaturi din astea.Alte subiecte mai interesante

1 răspuns:
| nicusorpacuraru a răspuns:

Salut fratioare, din cate vad eu esti la varsta in care subiectele principale sunt despre filme, scoala si altele. Iar de acum in colo in viitorul apropiat, subiectul principal o sa fie femeia. Fiecare dintre voi adica tu si prietenii tai ve-ti aborda un asemenea subiect in fiecare zi, asa ca ai putintica rabdare si totul se va schimba in foarte scurt timp, ai sa vezi. Bafta si sper ca ti-am fost de ajutor.