| YourDutchess a întrebat:

Hei!:* Astazi sunt zilele orasului si vreau sa imi scot si cainele la plimbare, dar aseara a scapat pe strada si a venit foarte murdar si cu ciulini in par.Am vrut sa-i fac baie si am descoperit ca samponul pentru caini numai era decat putin si expirase.Ma gandeam sa-l spal cu sampon pentru oameni sau sapunthinking dar nu stiu ce reactie o sa aibastraight face m-am gandit ca ei nu se ling ca pisicile asa ca nu ia vreo chimicala dar oricum daca e sa-l spal cu sampon pentru oameni am sa-l clatesc fff bine.Voi ce ziceti? Am un sampon pe care nu-l mai folosesc de la Avon cu Cirese laughing))) Dau fundita pentru cel mai rational raspuns!

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Si eu imi spal catelul cu sampon si gel de dus. Si ce, daca se linge? Nu e nici o problema daca il clatesti bine, incat sa nu linga substanta. big grin

2 răspunsuri:
| adrykiba a răspuns:

Nu pateste nimic, Oricum toate produsele pentru oameni au fost testate pe animale.eu mereu mi-am spalat pisica cu sampon normal si inca traieste.

| Kiddx3 a răspuns:

Daca il speli cu sampon de oameni se poate sa faca cancer de piele, deoarece ei au pielea mult mai sensibila decat oamenii.