| AnduuSweetyCandy a întrebat:

Hei. Auziti i-am dat cainelui meu o bucatica de cozonac da avea si cacao. Dupaia nu i-am mai dat dar poate pati ceva din cauza ciocolatei?!
Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| doolceyodragutza a răspuns:

Da catzeii nu au voie dulciuri... din cauza danturei si o sa le faca raw mai inccolo. acum daca aia dat 1 data de 2 ori de 3 ori n-are nimic dar incerca sa nu mai ii dai. Daaa vrei sa il mai ai love struck smug :]

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

In primul rand,ciocolata n-are treaba cu cacaoa.
In al doilea, nu e speciala fabricata pentru om, deci nu e toxica pentru caini.Nu moare.Doar daca n-are vreo alergie, dar nu cred.E doar ...caine.

| Kodokuna a răspuns:

Ei,daca i-ai dat doar o bucatica n-o sa moara acum.
Dar ai grija, nu-i mai da ciocolata, poate fi fatala pentru caini(in cantitate mai mare).

| sensibilosu a răspuns:

Da! se face culoarea rahatului ...si boraste in continuu

| Laura_6128 a răspuns:

Nu o să pățească nimic de la puțina ciocolată, si eu îi dau câinelui meu.Important e sa nu ii dai multă.happy

| NichiforSolitaru a răspuns:

Catelul meu a mancat un biscuite cu cacao. Nu a patit nimic, dar dupa 4 zile a murit. Vezi sa-l duci la doctor.