| deeapanda a întrebat:

Hei, azi dimineata vecina mea (o fetita de 11 ani nu stiu daca fabuleaza laughing ) a zis ca a gasit mi-a gasit pisica pe langa drum nu se misca si cand a luat-o in brate i s`au dat ochii peste cap straight face Si vine la mine si imi zice daca ii dau ei pisica! laughing [pana mea, vrea pisica moarta? laughing) straight face Copii afurisiti in loc sa o aduca acasa, a tinut-o la ea fara sa imi spuna nimic, si cand m-a vazut pe afara pisica, a vrut sa traverseze strada, God straight face era sa dea masina pestea ea straight face laughing Si am luat-o in brate si avea ceva de genul "o membrana alba" deasupra ochiului care incepe din colt si se termina pe la jumatatea ochiului, nujtiti oare ce ar putea fi? Va rog sa ma ajutati! sad

3 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

OMG! Ce fetita cretinaaaa laughing
Fuguta la veterinarwinking

| AnonimKidd a răspuns:

Probabil e conjunctivita sau ceva de genul, ca la oameni. De exemplu cainelui meu ii mai curg ochii. Si asta e din cauza curentului. Du-te la veterinar si o sa-ti dea niste picaturi ca altceva n-are ce sa-i faca.

| karsivan a răspuns:

Pleoapa 3a se evidentiaza in mai mute agfectiuni prinre care si starea de soc dupa un accident sau in urma unor traume, mergi la doctor repede