| Adyspeed a întrebat:

Hei cam cati bani mi-ar trebui sa plec in delta dunarii? ori cu tren ori cu autocar din ploiesti prahova. as vrea sa stau cam 3 zile si 2 nopti. ar fi ceva de vizitat ca sa dau bani pe acolo? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic din ce vizitezi in delta nu se plateste, in schimb daca vrei sa te plimbi pe canale cu barca costa destul de mult pana la 100 ron. Cazarea si mancarea in schimb e destul de ieftina in comparatie cu restul zonelor turistice.

1 răspuns:
| TheFeeye a răspuns:

Well exist un acvariu foarte frumos si parca si un muzeu, in jur de 15 lei intrarea la amandoua, de restul nu stiu