| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ce ati alege dintre o carte de genul drama, si una cu happy end? Argumentati-va raspunsul, va rog. Eu m-am apucat sa scriu o carte si am ales unul din aceste doua tipuri, nu va spun care, sa nu ziceti ca ati alege ala, pentru ca nu de asta va dau funda! laughing Deci, va dau funda!

Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Mie mereu mi-au placut cartile cu final tragic.mereu m-au marcat si m-au facut sa ma gandesc la ele si acum.pe cand cel cu happy end cand toti sunt fericiti nu am atrag atat de mult.se intampla ca in basmele cu feti frumosi si printese care la final se casatoresc si traiesc fericiti pana la adanci batranetihee hee
Succes la scrierea cartii:*

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu as alege una cu "Happy End". Motivul: pentru ca totul e bine cand se termina cu bine!
Oricum, Succes cu cartea!

| stefanutza27 a răspuns:

Mie personal imi plac dramele, dar daca as scrie o carte as alege happy end pentru ca aceste carti ii fac pe cititori mai linistiti si uneori chiar mai fericiti. Dramele de obicei la finalul cartii ii intristeaza pe oameni si le creeaza o stare sufleteasca mai rea. Asa ca as zice happy end-ul.

| DenizaVonDe a răspuns:

O carte cu final tragic! Ma pasioneaza tot ce e negru si inchis! horror thriller drama si din astea

| Đεηisα a răspuns:

Pai eu as alege happy end...imi place mai mult decat drama... fundabig grin