| Andrei_Graur_1995 a întrebat:

Hei cine stie de pe ce site imi pot cumpara un bat lung de 150 cm dar telescopic adica sa sa se stranga exact ca umbrela si sa il bag in buzunar.Eu stiu sa ma bat cu batul Bo(asa se numeste) si vreau sa il am la mine pentru aparare dar nu ma pot plimba pe strada cu un bat de 1.5m si de aia vreau sa fie telescopic.

2 răspunsuri:
| TheKiller19 a răspuns:

Te referi la baston telescopic? Uite aici un link http://www.okazii.ro/......a118087412

| Andrei_Graur_1995 explică (pentru TheKiller19):

Nu ma da eu nu vreau din astea mici sa aiba vreo 1.20m ca eu stiu sa ba bat doar cu din astea mari da mersi oricum.