| Briosacuafine a întrebat:

Hei! Cineva din Oradea care stie de unde as putea cumpara o soparla gecko? Nu cunosc magazine de genul din oras, iar in mall la petshop nu au.

Răspuns Câştigător
| Lov3Boy a răspuns:

Am cautat eu pentru tine, poate suna ciudat, dar am vazut pe olx ca cineva vinde o soparla 100 lei, cauta si vezi, nu cred ca vei gasi din Oradea, poate pe unele site uri, dar te va costa si transportul na, oricum vei gasi un site sigur care sa iti vanda si nu cred ca iti vor lua asa mult pentru transport, sper ca te am ajutat.