| Ralushikaralushikamika a întrebat:

Hei! Daca m-ati putea ajuta, va rog... As vrea sa am un nou hobby, ceva care sa ma tina ocupata in putinul timp liber pe care il am ( 2-3 h/zi). Astept propuneri ( in afara de cantat - am facut 5 ani de canto si picurta-am facut 4 ani).

Funda pentru cel mai folositor raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Salut!
Depinde de ceea ce faci tu de obicei. In timpul liber cu totii tindem sa facem ceva iesit din comun,care sa ne scoata putin din rutina zilnica si plictisitoare.
Daca zi de zi stai si scrii,desenezi sa faci orice alta altivitate ce presupune statul pe scaun intr-un spatiu inchis,atunci ideal ar fi sa te axezi pe sporturile si activitatile in aer liber! Mergi cu bicicleta,inoata,plimba-te sau alearga! Profita de timpul frumos de afara!
Daca in schimb activitatea ta zilnica presupune statul in aer liber,atunci poti incerca actvitatile manuale, de genul cusutului, lipitului, desenatului sau poti sa incerci sa personalizezi vechile obiecte din casa.
Iti place sa citesti? Transforma asta intr-un hobby, atunci! :-) Timpul trece foarte repede cu o carte buna in mana!
Sper ca te-am ajutat!
Bafta! :-)

| Ralushikaralushikamika explică (pentru Rose123):

Citesc mult.Imi place. Multumesc pentru sfaturi.Si eu m-am gandit sa fac inot, deoarece imi place.Problema e ca am niste probleme cu respiratia.E destul de dificil.Nu-mi place sportul in general...happy

| Rose123 a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Cu placere! Ma bucur ca te-am putut ajuta!

6 răspunsuri:
| SlenderWomen a răspuns:

Poti sa faci piese origami daca ai rabdare.Multa lume ma intreaba cum am atata rabdare sa fac piese

| Ralushikaralushikamika explică (pentru SlenderWomen):

Mersi.O sa incerc

| SlenderWomen a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Funda? daca ai rabdare sa faci o lebadawinking

| Ralushikaralushikamika explică (pentru SlenderWomen):

Nu cred ca am rabdare.