| mihaelaveronica a întrebat:

Sunt in eleva in clasa a XII-a si caut part-time job in Suceava. Sunt foarte ocupata si caut ceva de lucru in putinul timp liber.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Iti doresc succes si sper sa gasesti. Acuma nu stiu situatia ta familiala sau cum te prezinti dar fara studii superioare de obicei lumea se angajeaza la servicii sau unde banii se pot castiga repede. Cum nu te cunosc iti post spune ca poti incerca ca: ospatarita, front office sau ceva cu call center. Sondeaza piata locala si succes