| adebubuade2003 a întrebat:

Hei! In seara asta doarme o prietena la mine si vrem sa facem noaptea alba..imi puteti da va rog niste idei de jocuri, activitati(p.s. e foarte cald afara).
Si cel mai important niste filme de groaza dar sa fie super horror.
mersi. Dau funda :*

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La ora 2 este deschiderea olimpiadei de la Rio.

| Kanpeki a răspuns:

La varsta voastra ar fi potrivita o bataie cu perne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa chemati niste baieti ( stripperi de preferat), sa luati bautura si sa organizati o orgie in toata regula.

| Alex11403 a răspuns:

Idei pentru jocuri: pai ai putea sa faceți un concurs de desenat adică sa sa va alegeți o tema(de exemplu o pasare) aveți 5 minute ladispoziție si cinedeseneaza mai bine câștiga sau puteți sa va spuneți povesti de groaza sau sa jucați un joc pe pc

Iar pentru filmele de groaza îți recomand : "Exorcistul", "Avertizarea", "Tarata in iad", " Trăind printre demoni". Succes

| MelisaObrien a răspuns:

Jocuri+activitati:Never have I Ever, adevar si provocare, puteti sa vorbiți despre băieți care va plac sau așa, puteti pune muzica si sa cantati voi peste si sa dansați, puteți sa mâncați înghețată sau sa faceți voi un super desert gen cu înghețată jeleuri frișcă unt de arahide, bomboanele de ciocolata si așa sau puteți să face musical.ly-uri(Musica.ly este o aplicație). Filme Horror:The conjuring 1 si 2, The other side of the door, Lights out, Mirror mirror(cam astea le stiu si m-am speriat foarte tare la ele)