| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

Buna tpU! In seara asta prietena mea doarme la mine si ne plictisim de moarte tocmai ne-am uitat la 2 filme de groaza si acum nu stim ce sa facem. Va rog sa ne dati niste idei. Dar sa fie pe calculator. Raspunsul folositor primeste fundita! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| nightcrawler441 a răspuns:

Wow chiar sunteti in pana de idei laughing daca te-ai gandit sa postezi aici tongue dupa usernam-ul tau presupun ca sunteti 2 fete? Sau tu esti baiat si ea este prietena ta? Trebuia sa specifici acolo care este si cum sta situatia laughing hai sa incercam sa nu ne gandim la prostii laughing cum ar face toata lumea ( desi eu ma gandesc la asta da` nu conteaza acu` ) ce puteti sa faceti, faceti si voi misto de vreun baiat pe messenger laughing ( asta in cazul in care sunteti 2 fete ) iesiti pe afara, e frumos chiar daca este ora 1:49 noaptea laughing ce zona stati? laughing poate iesim la un cico happy