| DinoRax a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare, acum doua zile am adoptat o catelusa de la o femeie care sta la casa. Catelusa este rasa bishon havanez si are trei saptamani oricum ea cand doarme tremura si cand se trezeste nu are nimic si cand pun mana pe ea se opreste. Eu cred ar putea fi dorul de mama deoarece are momente noaptea cand plange sau ar putea fi nevoia de afectiune deoarece daca o las singura prin casa incepe sa planga si cand vin inapoi se opreste. Oare imi puteti spune ce are si cam cat ar lua pana se acomodeaza cu mine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deparaziteaz o intern și fa i vaccin

| DinoRax explică (pentru anonim_4396):

Vaccinul urmeaza sa il fac saptamâna vitoare si deparazitarea am facut-o