| Roxy31312 a întrebat:

am o intrebare. bichonii maltezi te trezesc la ora 5 sau 6 dimineata? si mai vreau informatii despre el. daca ma trezeste la ora 5 sau 6 cum pot sa il fac sa nu ma mai trezeasca? da funda :*

Răspuns Câştigător
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Hm. Pai. Depinde de câine. Eu am avut un pechinez și când pleca maică-mea la servici la 5 dimineata se scula și lătra. Cât am pătimit cu cățelușă aia :]]] Deci. Depinde de câine. :p

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Cine ti-a spus ca ei se trezesc la 5/6 dimineata? Asta depinde de caine, si nu ai ce face daca te trezesc, ii scoti la o plimbare, daca chiar iti doresti un caine!