| EAlice a întrebat:

Pe voi ce melodie va trezeste de dimineata; sau ce melodie credeti ca ar fi in stare de a va trezi? Vreau idei de melodii, care atunci cand incep, sa trezeasca omul

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă?
Prefer alarma de la telefon chiar dacă mereu mă trezesc înaintea lui.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Pe mine ma trezeste alarma

| EAlice explică (pentru mona):

Si nu te enerveaza in fiecare dimineata aceeasi alarma?

| mona a răspuns (pentru EAlice):

Mai conteaza? mai mult ma enerveaza ca trebuie sa ma trezesc [si nu prea vreau]

| EAlice explică (pentru mona):

laughing)) da, corect

| greyhound a răspuns:

Pe mine m-ar trezi orice melodie dar ca ton de alarma am acdc hard as a rock. mi se pare potrivita cand ma scol happy dar tu esti fata si nu merge
Ai putea sa incerci hells bells (acdc), melodia incepe incet si creste apoi in volum

| Nucreeed a răspuns:

Eu pe asta o am la alarma lol...

http://www.youtube.com/watch?v=njGppxBBb7E

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Incearca melodii rock:
1:The Red Hot Chili Peppers - Californification
2:Nirvana - The Man Who Sold The World
3:Green Day - Boulevard Of Broken Dreams
4:Cargo - Ziua Vrajitoarelor
5:Europe - The Final Countdown
incearca si melodii de-ale lui system of a down.
Daca astea nu te trezesc nu stiu ce melodie o va face laughing

| EAlice explică (pentru KrYsTy2OOO):

Nu stiu sigur daca ma vor putea trezi, dar o sa incerc laughingwinking